Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

31 Mayıs 2012 Perşembe

Diş Kurabiyeler


Kızımın diş buğdayında şeker hamuru maceram hanüz başlamadığından ona el yordamı ile kurabiyeler yapmıştım.  Diş buğdayından sadece bir gün önce gördüğümden ve kime yaptıracağımı bilemediğimden  o güzelim kurabiyeler içimde kalmıştı. İlk fırsatta diş kurabiyeleri yaptım. Tüm kurabiyeler ayrı güzel oluyor ama bu diş şeklindekileri ayrı seviyorum.

Diş buğdayı ritüeli zaten benim favorilerimden çok eğlenceli, neyi seçecek, ilerde ne olacak diye merakla o anı beklemek süperdi. Benim kızım altın ve ayna seçti, süslü bacı olacak zaten şimdiden belli :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder