Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

21 Eylül 2012 Cuma

HİÇ BU KADAR KURABİYEYİ BİR ARADA GÖRMEMİŞTİM:)


Bu hafta sonu çocuk esirgeme kurumunda bir etkinlik olacağını öğrendim. Çocuklara güzel bir gün yaşatmak amacıyla bir çok gönüllü bir araya gelerek bir ziyaret, eğlence ve yemek organizasyonu hazırlıyorlardı. Ben de  kurabiyelerimle çocuklarımızın yüzünde bir tebessüm görebilmek umudu ile 200 çocuk için 200 kurabiye hazırlama sözü verdim! 200 kurabiye hazırlamak dile kolaymış, çok yorucu oldu benim için hem avukatlık, hem annelik hem pastacılık yapan biri için uykusuz geçen koca bir hafta demek 200 kurabiye. Ama hepsine değer. Bakalım hafta sonu organizasyon nasıl geçecek.

 Çok güzel bir gündü özellikle çocuklar için. Bizim içinse hem güzel hem çok duygu yüklüydü. Sihirbaz,dans grupları, yemekler, pastalar, kurabiyeler ve çikolatayla dolu sıcacık bir gündü. Hayatın eşitsizliklerini bir kez daha görmemize neden olan bir gündü. Söylenecek çok şey var ama bir taraftan da hiç bir şey yok! Fotoğraftaki gibi güzel gülüşler unutturdu tüm haftanın yorgunluğunu. Emeği geçen gelerek destek olan herkese sonsuz teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder