Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

22 Ekim 2012 Pazartesi

BUTİK DOĞUM GÜNÜ KURABİYELERİ


Şeker Hamurundan birbirinden renkli ve şirin kurabiyeler yapmaya devam:) Bunlar 13 yıllık dostum Çiğdem'in kızı için yapıldı. Çiğdem özellikle üzerlerinde isim olmasını istedi bu nedenle ilk etapta yapmayı planladığımız Hello Kitty lerden vazgeçtik. 2 yaşına girdi kuzum. İnşallah daha nice doğum günlerini birlikte kutlarız. 
19 ekim benim de doğum günümdü ancak anladım ki pastacının doğum günü pastası olmazmış:) Dila bebeğin 1 yaş pastasını yaptım doğum günümde , benim pastam olmasın ama ben hep pasta yapayım bundan sonra. Bende Ece kuşumun partisine eklenti oldum. Onun pastası ile poz verdim:)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder