Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

13 Şubat 2013 Çarşamba

UĞUR BÖCEĞİ TEMALI PASTA

 Bu pastayı anne olacağımı öğrendiğimde bu vesile ile üye olduğum bir sitede tanıştığım sonra bu arkadaşlığın gerçek dünyaya taşındığı arkadaşım Yasemin'in kızı Duru Yağmur için yaptım. Duru Yağmur doğum gününde çok tatlı bir uğur böceği olacaktı. En başta büyük üç boyutlu bir uğur böceği düşünürken bu noktadan hareketle konsepti değiştirdik. Yasemin özellikle pastanın çok fazla ayrıntı ve renkle boğulmamasını uğur böceğinin ön planda olmasını istemişti. Ben de ona sade,şık ve çok tatlı olan bu tasarımı yaptım.
Duru Yağmur'un daha sonra doğum gününde çekilmiş fotoğraflarını gördüm gerçekten de kıyafetiyle tam bir uğur böceği prenses olmuş.Küçük prensesimize bol şanslı, upuzun, sağlıklı ve sevdikleriyle geçireceği nice yıllar diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder