Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

1 Nisan 2013 Pazartesi

SÜPER BABAMIN SUPER MAN TEMALI DOĞUM GÜNÜ PASTASI

Geçen yıl babamın doğum günü şeker hamuru aşkımın başlarına denk gelmişti buna rağmen pastam çok beğenilmiş babamı ise çok mutlu etmişti. Bu yıl babama nasıl bir pasta yapacağım hususunda kararsızdım . Özellikle yabancı siteler de baya gezindim. Kadınlara pasta seçmek daha kolay çünkü tema ve seçenek inanılmaz fazla. Ayakkabı çanta pastalar, çiçekler, böcekler, kalpler .... Erkeklere pasta seçmeye gelince iş gerçekten zorlaşıyor.

Yabancı bir sitede gördüğüm süper baba pastasını çok sevdim ve benim süper babama da yakışacak bir pasta olacağını düşünerek işe koyuldum. Ortaya gerçekten hoş bir tablo çıktı.

Nice mutlu,sağlıklıklı ve birlikte yıllar babacığım...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder