Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

12 Ağustos 2013 Pazartesi

LEOPAR PASTA


Herkese merhabalar,

Bayram ve uzun bir tatil sonrası eminim herkes müthiş bir pazartesi sendromu yaşıyordur. Benim öyle bir sıkıntım yok Allaha şükür. Çünkü bayramın 2. günü hariç sürekli çalıştım. Pasta yapmak benim için bir işten ziyade zevk olduğu için bir şikayetim yok tabii:)

Bayramdaki pastalarımdan ilki leopar pasta. Hem pasta boyamak hem de leopar teması çalışmak ne zamandır istediğim bir şeydi. Bu nedenle bu pastada bir taşla iki kuş vurmuş oldum:) müthiş zevk aldığımı söylemeliyim. Bundan sonra da sık sık pasta boyamak istiyorum:)) Pastayı daha önce hamile pastasıkitap pasta ve melekli pasta yaptığım Buse Ünal sipariş etti annesi için. Tekrar birlikte geçirecekleri  mutlu yıllar diliyorum.
Kurdelasız hali bile çok şıktı bence:)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder