Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

22 Eylül 2013 Pazar

MONSTER'S UNIVERSİTY (SEVİMLİ CANAVARLAR) PASTASI

Hem eşim hem ben animasyon filmlere bayılırız. Hatta görüşmeye başladığımızda ilk gittiğimiz film bile animasyondu. Millet romantik filme gider biz çizgi filme diye dalga geçmiştik kendimizle. 

Monsters University filmine de gittik. Ve çok da eğlendik. Bunları bu sevimli canavarları şeker hamurundan yapsak ne güzel olur demiştim o zaman.

Sonra Anıl hanım oğlun Aras'ın doğum gününde monsters university pastası istediğini  söyleyince çok heyecanlandım ve zevkle hem pastasını hem kurabiyelerini yaptım. Tekrar mutlu yıllar diliyorum Aras'a...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder