Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

7 Ekim 2013 Pazartesi

YENİ HEYECANLAR...

Haftasonu Eyüp Kemal Sevinç Mutfak akademisindeki profesyonel pastacilik ve ekmekçilik derslerine başladım.

4 ay sürecek eğitimde a'dan z'ye pasta tatlı ve ekmek çeşitleri ile ilgili dersler alacagiz. Oldukça hızlı başladık. Bu hafta mutfak hususunda teorik bilgilerle doluydu. Bol bol sözlü ve hatta yazılı sınav olduk. Yıllar sonra öğrencilik eğlenceli geldi:)

Hele bir sonra ki hafta mutfak ile buluşmayi iple çekiyorum. Her hafta pratik sınavlar olacağını da eklemeliyim. Hem heyecanlı hem zorlu bir dönem beni bekliyor. Çıkardığımız ürünleri hem şeflerimize hem de şeflerin sefi Eyüp Kemal Sevinç'e tattırmak çok heyecanlı olacak tabi tüm bunlar Tatli Gerçek'leri bir sürü yeniliğin beklediği anlamına da geliyor:)

Mutlu günlerinizde buluşmak dileklerimle ...

posted from Bloggeroid

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder