Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

11 Kasım 2013 Pazartesi

HAYATINIZA LEZZET KATACAK SİZE VE SEVDİKLERİNİZE ÖZEL İKRAMLIKLAR

Takip edenler profesyonel pastacılık ve ekmekçilik kursu aldığımı biliyor. Bu vesile ile davetlerinize renk ve lezzet katacak birbirinden güzel kurabiyeler ve ekmekleri portföyümüze ekledik. 

Antalya da yapacağınız organizasyonlarda, davetlerde, günlerinizde pastanızdan  kurabiyenize, tatlınızdan tuzlunuza kadar her ikramınızı Tatlı Gerçekler olarak sadece size, damak zevkinize ve sağlık koşullarınıza özel, hiç bir katkı maddesi  kullanmaksızın evinizde kullandığınız malzemelerle, ev sıcaklığında ve hijyeninde ama 5 yıldızlı bir otel kalitesiyle  hazırlıyoruz.

Benim ve sanırım daha bir çok kişinin favorisi olan "chocolate chips cookies" ile başlamak istiyorum. Bol çikolatalı ve cevizli yumuşacık bu kurabiyeler hem sizin hem  misafirlerinizin damağını şenlendirecek:)


 Tamamıyle fındık tozuyla hazırlanan tam bir enerji bombası,lezzetinden bırakın damakları çatlatmayı kendi çatlayan "Çatlak Kurabiye":)


şimdiye kadar belki de hiç denemediğiniz bir lezzet " Anasonlu Kurabiye "  yanına bir kavunla rakıyı aratmayacak lezzette bir kurabiye:) Anasonun keskin lezzetini sevenler için birebir. Şekerli bir kurabiyedir."Zencefilli kurabiye" özellikle yılbaşlarında akla gelen ama aslında her daim tüketilebilecek çok lezzetli bir kurabiye, Zencefil miktarı az ya da çok olarak zevkinize göre ayarlanabilir. Sable kurabiyeden daha yumuşak ve şişkin yapısı yumuşak kurabiye severleri memnun edecek cinsten...Benim kızıma özel olarak hazırladığım reçetesini oluşturduğum aldığım güzel tepkilerle satışına karar verdiğim bir kurabiye bu. Annelerin gönül rahatlığıyla çocuklarına yedirebileceği az şekerli bol faydalı ve lezzetli kurabiyemiz Formunu korumak, şeker tüketiminden kaçınmak isteyenler için kalorisi ve şekeri daha az ,tam buğday unu ile hazırlanan "keçi boynuzu unu kurabiyelerimiz". Yumurta alerjisi veya hassasiyeti bulunup  bulunmamasına göre her iki türde hazırlanabilir. kakao alerjisi olsa da gönül rahatlığıyla tüketilebilecekbir kurabiyedir içinde kakaoda bulunmamakta rengini tamamen keçi boynuzu unundan almaktadır. Arzuya göre şeker hiç konulmayabilir. Kuruyemişler ile zenginleştirilebilir.


                        Ve lezzetine tarif gerekmeyen kruvasanlar ile milföy pastaları:)

                                                                   
                                                                Flambe turta
    Tahinli ve cevizli Danish.


Bu kadar tatlının arasında tuzluları da ihmal ettik sanmayın:) 

Tuzlu,kurabiye,Ankara tuzlusu, poğaçalar,milföyler, açmalar...

Vee çeşit çeşit ekmeklerimiz. Grek davetlerinizi gerek ailece yapacağınız kahvaltı ve yemekleri taçlandıracak ekmeklerimiz...

                                                  Zeytinli ekmek ve hamburger ekmeği....


                       
                          Zeytin,domates kurusu ve biberiyenin müthiş uyumundan oluşan lezzet 
                                                                      Focaccio...

                                                                Patatesli Ekmek
                                                                   
                                                                   Mısır ekmeği
                                                           
                                                           Challah (musevi ekmeği)


         "Fan Tans" bol baharatı ile yanında bir dip sos eşliğinde cipsin yerine alabilecek sağlıklı bir ekmek ve atıştırmalık:)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder