Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

22 Ocak 2014 Çarşamba

AİLE PASTASI

Merhabalar,

Buraya fotoğrafları yüklemekte hep gecikiyorum bu sıralar:(

Geçen haftanın çalışmalarından biri. Yatak odası temalı pastamız. Çok uzun zamandır yapmak istediğim konseptlerden biriydi bu nedenle Funda Hanım'ın siparişi ile ben de çok mutlu oldum.

Funda Hanım bebek bekliyormuş ve eşinin doğum gününde de tüm ailenin bir arada olduğu bir pasta yaptırmak istedi. Her kadının hayali çocukla ilgilenen bir baba ve uyuyan bir anne:)) Bu hayalinin gerçekleşmesini içtenlikle diliyorum.

Pastamızın ayrıntılarına gelecek olursak pasta sahibi basketbolcu olunca haliyle televizyonda bir basket maçı olması gerekiyordu ve mutlaka bir basket topu. Efes Pilsen takımını tuttuğu için takımının renklerinde giyinmiş bir figür ve televizyonda o anda bir basket sevinci yaşayan takım oyuncuları gibi zafer sevinciyle havaya kalkmış bir yumruk. Televizyonun önüne bırakılmıs iddia kuponlarını da eklemeyi unutmadık iddiaseverimiz için.

Yatak başlığı evdeki ile benzer hazırlandı.figürlerde gönderilen fotoğrafa göre çalışıldı.

tekrar mutlu sağlıklı huzurlu ve hep birlikte geçirecekleri nice yıllar diliyorum.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder