Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

29 Ocak 2014 Çarşamba

PAMUK PRENSES VE DONATELLO PASTASI


Yağmurlu, fırtınalı bir Antalya sabahından herkese günaydınlar,

Bu paylaşımın pastası pamuk prenses ve donatello figürlerini içeren doğum günü pastamız. Elif için hazırlanan bu pastada ayrı hikayelerin kahramanları bir araya geldi. Her ikisini de ayrı ayrı zevkle çalıştım. .aslında pasta üzerinde yapmayı hayal ettiğim çok şey vardı ama kutlama okulda olacağı için okulun kuralları gereği Züleyha Hanım pastanın sade ve şatafatsız olmasını istedi.Bu nedenle eklemek istediğim bazı ayrıntılar içimde kaldı diyebilirim. Artık kısmet başka bir butik prenses pastasına :)

Pastayı yaparken içimden geçen cümle ise şu oldu. Sakın korkma Pamuk Prenses  bu sefer yanında Donatello var:))Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme