Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

23 Şubat 2014 Pazar

ATAHAN'IN 1 YAŞ PASTASI

Yeni bir 1 yaş pastası ile karşınızdayım. Bu aralar o kadar çok 1 şeklinde pasta yaptım ki sanırım Antalya'nın 1 yaş pastacısı olarak ünleneceğim:) 1 yaş pastaları yapmayı zaten çok seviyorum ailelerin en çok özendiği doğum günü bu oluyor çünkü . Aylarca yolunu gözlediğiniz sonra günlerle aylarla ifade edilen bebeğinizin artık bir yaşı oluyor.Bu mutlu günlere bir emeğimin geçmesinden daha güzel ne olabilir.

Her bebeği de yakından tanıma imkanı da buluyorum böylece. Atahan'da kutulara girmeye bayılıyormuş. Hal böyle olunca onun kutunun içinde çekilmiş bir fotoğrafından yola çıktık oyuncaklarla süsledik ve ayakta duran rengarenk harfler ile adını yazdık pastamıza . Akça pakça güleç yüzlü kuzucuğa nazar değmesin ömür boyu diye de hem pastanın üstüne nazar boncukları ekledik hem de nazar boncuklu kurabiyeler yaptık. Yuvarlak nazar boncuklu kurabiyelerin ortasına ailesinin sevgisini ve hem bir yaşı hem biricikliğini temsil etmesi için bir kalp koydum klasik bir yuvarlak yerin enazar boncuğunun bu yeni  hali bir bebeğe daha çok yakıştı bence.

Mutlu,huzurlu ve sağlıklı nice yaşlar diliyorum tatlı Atahan'a...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder