Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

28 Nisan 2014 Pazartesi

BALIK BALIKÇI VE DENİZ TEMALI BUTİK PASTA

Son zamanlarda önceden tanıdığım tanımadığım bütün müşterilerim pastalarının tasarımını bana bırakıyor insanlarda bu güveni tesis edebilmiş olmak çok mutluluk verici . Pastacılığın artık bir sanat dalı haline geldiğini artık bu işe biraz ilgisi olan herkes biliyor. Ben de her müşterimin pastasını aldığında çok şaşırmasını, çok mutlu olmasını, kendini çok özel hissetmesini ve daha önce geçirmediği kadar güzel bir doğum günü geçirmesini istiyorum. Bu bağlamda sanat ile lezzeti buluşturmak için çalışıyorum. Tasarım bana bırakılınca da bu amaçları gerçekleştirmek için özgürlük kazanmış oluyorum:)

Gerçekten çok zevkle çalıştığım bir pasta oldu bu. Canan hanım ile bu vesile ile tanıştık bana eşinin bir kaç fotoğrafını yolladı ve geri kalan herşeyi bana bıraktı. Eşinin elinde oldukça büyük balıklar vardı ve çok mutlu görünüyordu ben de biraz espri de katarak bu pastayı hazırladım. Canan Hanım kendisine de sürpriz olmasını istediği tasarımı görünce çok şaşırdı ve (bu sıralar yine çok duyduğum) güzel olacağına şüphem yoktu ama bu kadarını beklemiyordum cümlesini duydum:)

Her zaman söylediğim gibi pasta bir bütündür onu taşıyan materyalde buna dahil bu pasta da bu ayrıntıyı çok net bir şekilde görebiliyoruz. Pasta sadece pastanın üstünden ibaret değildir:)


 Mahir Bey'e  tatlı eşiyle ve doğacak bebekleri ile birlikte mutlu sağlıklı nice yaşlar diliyorum.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder