Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

1 Ağustos 2014 Cuma

MODELLEMENİZİN BULUNDUĞU BUTİK PASTALAR YAPIYORUZ


Siz fotoğraf gönderiyorsunuz biz pastanıza sizin benzerinizi yapıp yerleştiriyoruz sonra modellemenizi pastadan ayırıp biblo olarak kullanabiliyorsunuz:)

Gözde Hanım'ın pastası için de aynı şeyi önerdim ve resmen onu ikna ettim çünkü çok sade bir pasta istiyordu:) Kimsenin fikrini değiştirmeye çalışmam aslında ama cıvıl cıvıl çok tatlı genç bir hanımın pastasının da onun kadar cıvıl cıvıl olmasını istedim. Modellemenin abartılı bir hava yaratmasından endişe etti onu abartılı değil şık olacağına ikna ettim pastanın geri kalanını onun beğendiği modelden çalıştık süt kısımdaki süslemeler yerine modellemeyi yerleştirdik ama tüm ısrarlarıma rağmen öndeki kurdelayı fuşya istemedi:))

Mutlu sağlıklı nice ve kendisi gibi cıvıl cıvıl nice yıllar diliyorum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder