Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

13 Ekim 2014 Pazartesi

KINA PASTASI VE KURABİYELERİ

Çok uzun zamandır kınalarda kurabiye ikram ediliyordu ancak son zamanlarda buna ek olarak ozellıkle kaftan seklınde kına pastalarının bu seramonide yavas yavas yer almaya basladığı görülüyor. ben de kardeşimin kınası için yaptığım hazırlıklara pastayı da zevkle ekledim. Bu tarz konsept pastalara özellikle de kendi adetlerimizi tamamlayanlara bayılıyorum. Antalyada kına gecelerini artık kaftan pastalar süsleyecek. Tabii kına kendi kınamız olunca tüm işlerin arasına pastayı sığdırmak çok zor oldu. Geniş bir zamanda daha neler yapılır:)

Kına kurabiyelerinde el,eldiven ve kaftan modelleri çalışılıyor genellikle tabi bunların yorumu kurabiyeleri sıradanlıktan çıkarıyor. ben el şeklinde olanlara ısınamadım eldiven ise favorim. gelinimizin kıyafetlerine uygun renklerde hazırladık.

Bir yastıkta kocayın canlarrrHiç yorum yok:

Yorum Gönder