Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

6 Ocak 2015 Salı

MERHABA 2015

Yeni bir yıla başladık. Sanki yepyeni bir deftere başlarmış gibi...

Çocukluğumda yeni bir deftere başlayacağımda kendi kendime bu defteri daha düzenli tutacağım, daha düzgün yazacağım, daha az yanlış yazacağım diye söz verirdim. En sevdiğim kaplıkla kaplar en çok beğendiğim etiketi yapıştırırdım. Eski defterdeki en önemli şeyleri yeni deftere geçirirdim unutmamak için. Tabi bir noktadan sonra eski defterden pek de farkı kalmazdı yeni defterin.

Yeni yıl da bende benzeri duygular uyandırıyor. Hepimiz bir sürü söz verdik kendimize,yeni yılın heyecanıyla yepyeni kararlar aldık. Acı haber! yılın ortalarına kalmadan hepsini unutacağız!

Ya da umarım bu kez öyle olmaz:)

Umarım hepimiz bu yıl hayallerimizi gerçekleştirdiğimiz harika bir yıl geçiririz. Umarım kendimize verdiğimiz tüm sözleri tutabiliriz. Umarım bu yıl  müsvette haline gelmiş bir defter değil, özenle yazılmış belki çocuklarımıza hatıra bırakabileceğimiz bir günlük gibi değerli olur hepimiz için.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder