Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

1 Nisan 2015 Çarşamba

MİCKEY MİNNİE PASTASI VE KURABİYELERİ

Antalya'da butik pastacılık yapmaya başladığımdan bu yana 4 sene geçmiş, dile kolay. Kızımın ilk doğum günü pastasını yapışım dün gibi. Artık çifter çifter kutluyoruz bu özel günü. Kreş ve aile kutlamaları farklı farklı yapılıyor. Nil'e kalsa 2 değil 4 tane yapacaktı ama her ne kadar pastaları ben de yapıyor olsam bu da can :))
Kreşinden arkadaşları ile yapacağı kutlama için mickey ve minnieli pasta istedi .Kolay gibi görünse de en zor figürlerdendir mickey ve minnie ikilisi. Doğru şekilde yapılmazsa gerçekten korkunç oluyorlar  ve çok nadir iyi yapılmışlarını görüyorum. Bu yaptıklarım bence doğru yapılmış olanlardan. Mickey minnie kurabiyelerimiz de klasiğin dışında airbrush boyama yöntemi kullanılarak hazırlandı ve çok cici oldular bana kalırsa. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder