Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

12 Haziran 2015 Cuma

EVER AFTER HIGH PASTASI

Geçen yıl Elsa Karlar ülkesi temalı pasta yaptığım Bennu bu kez ever after high pastası istemiş. Ben de böylece yeni akımdan haberdar oldum. Monster Highları sevemediğimden bu güzel figürlere bayıldım diyebilirim.

Pastanın üzerindeki figür her zamanki gibi el yapımı, şekerden ve yenilebilir. Gerçi ben bu figürü çok sevmiştim yememiş olduklarını umuyorum :D

Ve pastanın figür dışındaki bölümünü sevgili şefim Duygu TUĞCU namı değer Pasta Canavarı'ndan aldığım derste öğrendiğim boyama teknikleriyle tamamladım.

Pastaya bayılmış olduklarının haberini almak da çok mutluluk verici:)

Bugün haftanın son günü ve bir çok kişi için tatilin başlangıçı, gelgelelim 3 haftadır nonstop giden benim için bu hafta sonu da çalışarak geçecek şikayetim yok ben çok mutluyum, ancak gelecek hafta içi bir günü dinlenmeye ayıracağım kuvvetle muhtemel:)

Sizlere şimdiden mutlu hafta sonları sevgili dostlar. Bir sonraki postta görüşmek üzere. E bir de esenlikler dileyeyim tam olsun :))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder