Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

30 Kasım 2015 Pazartesi

BUTİK PASTACILIK KURSU

Pastacılık kursları devam ediyor ister bireysel ister bir arkadaşınızla beraber hem pasta yapmayı öğrenmek hem de harika bir gün geçirmek isterseniz çok uzaklara gitmenize gerek yok Antalya'da yanı başınızdayız:)

Pasta kursu dediysem tabi ki sadece pasta değil, ekmek yapım kursu, kurabiye kursu, cupcake kursu, temel pastacılık kursu, keskin kenar pastacılık kursu, modelleme kursları, çiçek yapım kursu, boyama kursları yok yok yani:) Tatlı Gerçekler Pastacılık kursları Antalyada hayatınıza farklı bir soluk getirecek.

Geçtiğimiz hafta Ayşegül hanımla harika bir temel pastacılık kursu yaptık. hem yetenekli hem içten bu tatlı kadınla tanıştığım için çok mutluyum. Artık o da çok güzel pastalar yapacak sevdiklerine:)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder