Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

29 Aralık 2015 Salı

EN ŞIK PASTALAR ANNELEREDaha önce Hangout Alan temalı bir pasta yaptığımız Gülsüm Hanım bu kez annesi için şık bir pasta istedi dantel ve gül detaylarına karar verdikten sonra ortaya böyle güzel bir pasta çıktı.


Her fırsatta tekrarlıyorum Tatlı Gerçekler olarak pastalarımızın üzerine yenilemeyen detaylar koymak istemiyoruz ,her pastamızda olduğu gibi bu pastamızda da her detay yenilebilir olarak hazırlandı. Şekerden çiçekler konusunda milli takım kaptanımız Şef Duygu Tuğcu'dan eğitim almıştım çok çalıştım ve şimdi Antalya'da şekerden çiçek yapımı konusunda da eğitim veriyorum. Siz de böyle çiçekler yapmak isterseniz beni arayabilirsiniz:).

Böyle dantel ve gül detaylı bir pasta nişan ve düğün merasimleri için de oldukça uygun. Sade şıklık arayanlar için harika bir seçenek.

Mutlu yıllar diliyoruz Gülsüm Hanım'ın annesine .
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder