Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

24 Aralık 2015 Perşembe

YILBAŞI HAZIRLIKLARI VE NARLI CHEESECAKE

Yeni bir yıla girmemize tam bir hafta kaldı.

Herkes şu sıralar harıl harıl yılbaşında ne yapacağını planlıyor hepimiz bir taraftan diğer günlerden ne farkı var desek de farklı şeyler yapma isteğimizden de geri kalamıyoruz.

Bu senenin yılbaşı sofrasında tabi ki bir tatlı ya da pasta olacak güzel bir yaş pasta isterseniz zaten ilk aklınıza gelen biziz peki ya hafif bir tatlıya ne dersiniz hem de kışın ve yılbaşının ilk akla gelenlerinden narlı bir cheesecake... Mmmm bence kesinlikle değerlendirilebilecek harika bir fikir Tatlı Gerçekler'in cheesecake i daha önce cheesecake yememişim dedirtecek .

Şimdiden mutlu yıllarrrr
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder