Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

26 Nisan 2016 Salı

MAVİ LİLYUMLU SÖZ NİŞAN PASTASIBahar aylarının gelişiyle Antalya'da yaşam hareketlendi . Antalya sıcaklarına kalmadan  söz nişan düğün organizasyonu yapmak isteyenler için en uygun zamanları yaşıyoruz. Hal böyle olunca nişan düğün pastalarını daha sık göreceğiz tatlı gerçekler hesaplarında.

Yyeni konsept organizasyonlarda her şeyin uyum içinde olması önemli; kıyafet pasta dağıtılacak hediyeler bir bütünlük oluşturmalı. Merve Hanım nişan töreninde soft mavinin ağırlıkta olmasını tercih edince mavi detayların ağırlıkta olduğu bu şık nişan pastası tamamladı bu özel günlerini.

Allah tamamına erdirsin, mutluluklar dileriz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder