Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

30 Mayıs 2016 Pazartesi

NİŞAN PASTASI KURABİYESİ VE SÜSLEMELERİ

                                                      
Bir kutlamanın vazgeçilmezi elbette pasta ama bunu tamamlayan unsurlarla yaratılan bir konsept özel günlerinizi daha da unutulmaz hale getiriyor. 

 Örneğin bu yazın favori nişan kurabiyeleri minik tepsilerdeki sunumuyla gerçekten göz doldurup fark yaratıyor.

Misafirlerinizi karşılayacak şık bir kapı süsü de daha girişte hayranlık uyandırıyor tabi bu çerçeveli süsü ilerde evinizin istediğiniz yerinde kullanabilmeniz de o güne dair bir hatıranın somut olarak elinizde kalması demek:)Nişan organizasyonunuzu tamamen bize bırakıp siz hazırlık stresi çekmek istemezseniz Tatlı Gerçekler Butik Pasta Antalya olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder