Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

16 Haziran 2016 Perşembe

ÇİKOLATALI DOĞUM GÜNÜ PASTASI- CHOCOLATE DRİP CAKEÇikolatalı pastaları sevmeyen yok ama bu çikolatalı pasta başka çikolatalı pasta, içinde dışında kalıp kalıp çikolata var resmen:))

Mübarek Ramazan ayında zaten tatlı krizleri ile başa çıkmak zor hele de Antalya sıcaklarında. İftardan sonra tatlıya çikolataya doymak sizin de hakkınız:))

Doğum günü pastası olur, canım çok istedi pastası olur, her türlü olur yani çikolataya bahane mi yok:D

Ama tabi ki bir sürü sentetik malzeme ile yapılmış bir pasta değil, butik pasta evde yapılmışcasına sağlıklı ve katkısız ama profesyonel bir şefin elinden çıkmış lezzetli yemeye doyamadığınız bir butikpasta Eh bu özellikleri Antalya'da bulmak için arayacağınız yer tabi ki Tatlı Gerçekler butik pasta antalya.

Sevgileeerrr:))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder