Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

7 Mart 2017 Salı

HEDİYE PAKETİ TEMALI PASTA

Bir doğum gününün vazgeçilmezi pasta olduğuna göre hediye paketi şeklinde, altın brornz ve gümüş detaylı butik bir pastanın harika bir doğum günü hediyesi olacağı kesin, hem de bir taşla iki kuş vurmanın dayanılmaz hafifliğini yaşayabilirsiniz:))

Butik pastalarımızda model gerekli kılmadığı müddetçe kişi sayısı sınırlaması yoktur görmüş olduğunuz pastamız 6 kişiliktir ancak dilediğiniz her boyda hazırlanabilir.

Bu pastamızda özel tarifimizle hazırladığımız tatlı gerçekler pasta kreması , prenses krema, antep fıstığı ve çikolata
, kakaolu pandsipanya , dış kaplama olarak ganaj ve tabii ki en üste de  lezzetli mi lezzetli yine özel bir tarifle pastanız için günlük olarak hazırladığımız el yapımı şeker hamurumuz bulunmaktadır.

İçerik için de damak zevkinize göre tercihte bulunabilirsiniz.

Görsel olarak göze, lezzet olarak damağa hitap eden pastalarımızın ödediğiniz her kuruşa, aldığınız her kaloriye:)) değeceğine garanti veriyoruz.

Partinizin süslemelerininde hazırlanmasını istiyorsanız tüm detayları Tatlı Gerçekler Butik & Organizasyona bırakmanız yeterli.

Sevgilerimizle.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder