Tüm ürünlerimiz gibi, kullandığımız şeker hamuru da el yapımı olup pastanız için özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve raf ömrünü arttırıcı maddeler yoktur. El yapımı şeker hamurunun tadı da yumuşaklığı da hazır şeker hamurlarından farklıdır. Müşterilerimiz pastanın üzerindeki şeker hamurunu ayırma ihtiyacı hissetmeksizin pastalarını tüketebilmektedir. Bizim pastalarımızdan denemeden şeker hamuru hakkında karar vermeyin...

19 Nisan 2017 Çarşamba

MOANA PARTİSİ VE PASTASI

Disney bu kez bize bir sürpriz yaptı arka arkaya çıkan prenses temalı filmlerden sonra Moana karakterini de bir prenses sanarken filmde Moana'nın "ben prenses değilim sadece şefin kızıyım" repliğiyle bir anne olarak gerçekten yerimde zıpladım diyebilirim. Hepimiz disneyin prenseslerini çok seviyoruz ama bu karakter prensesliğin çok da önemli olmadığını vurgulamasıyla benim gözümde çok ayrı bir noktaya geldi. Moana'nın kendine güvenen ve özgür tarzı, hele ki prensin onu kurtarmasını beklemeyen tek başına da herşeyin üstesinden gelebileceğine inanan karakterler çocuk filmlerinde görmek istediğimiz detaylardan. Bu nedenle bayıldım bu filme çocuk filmi diyip geçmeyin izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneriyorum.

Nil'i birazda bu yıl kı doğum günü partisinde Moana partisine yönlendirdiğimi itiraf etmeliyim:)) Sonuçta o mutlu ben mutlu:)))Baharı karşılama partisi gibi rengarenk keyifli bir parti teması oldu, Antalya'nın canım havası da açık havadaki kutlamaya müsaade etti ve çocukların doyasıya eğlendiği güzel bir gün çıktı ortaya.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder